Fountain

آبنما

آبنماها در زندگی شهری

آبنماها از دیر باز در معماری ایران قدیم جایگاه ویژه ای داشته است و تا مدت ها در ساخت و ساز خانه ها جای ویژه ای برای آن در نظر می گرفتند تا اینکه در برهه ای از زمان توجه به آن نشد. اما  چند سالی است که استفاده از آن متداول تر شده است.

آبنماها زمانی فقط در فضای باز استفاده می شد اما امروزه آبنماها به فضای داخل خانه هم راه پیدا کرده است.

اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که می خواهید آبنما را وارد محیط زندگی خود بکنید این مقاله را بخوانید.

آبنما

آبنما را چگونه باید تمیز کرد؟

آبنماها انواع مختلفی دارد که شما می توانید در این سایت مقاله های که در این زمینه نوشته شده است را مطالعه کنید و بهترین نوع آبنما اعم از آبنما سنگی ، آبنما خانگی یا آبنما دیواری را بنابر نوع کاربری آن انتخاب نمایید و از آن استفاده کنید تا با تغییرات چشمگیر آن در روحیه خود بیشتر آشنا شوید

آبنماها را می توان در فضای باز یا فضای بسته اداری یا محیط خانه مورد استفاده قرار داد ، آبنما در طراحی و دکوراسیون امروزی یکی از فاکتورهای انتخاب خانه است و باید در خانه استفاده کرد تا به آرامشی که آرزوی آن را داشتیم دست پیدا کنیم.

اما حالا که تصمیم به انتخاب آبنما گرفتید شاید بپرسید چگونه آن را تمیز نگه دارید؟

آبنما به دلیل جریان آبی که در آن وجود دارد محل تجمع جلبک ها می باشد اگر به آن رسیدگی نکنید با آبنمایی با فواره های سبز رنگ مواجه خواهید شد. شاید بپرسید چگونه آبنما را  تمیز کنید؟

آبنما را هر دوهفته با محلول سرکه تمیز کنید، محل پمپ  آن را تمیز نگه دارید تا بتواند خوب کار کند و عمر کاری آن بیشتر باشد یا اینکه از متخصصان ما برای تعمیر و سرویس کردن آبنمای خود کمک بگیرید ، کارشناسان ما در اسرع وقت به محل نصب آبنما مراجعه می کنند و به شما در تمیز کردن ، سرویس و سایر کارها کمک خواهند کرد