1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

انواع آبنما خانگی

آبنما خانگی انواع مختلفی دارد و بسته به کاربری فضا، متراژ , محلی که برای قرار گرفتن آبنما در نظر گرفته اید و سلیقه فرد متفاوت می باشد.

اگر قصد ساخت آبنمایی برای لابی و فضای بزرگ را دارید می توانید از آبنمای صخره ای استفاده کنید.

این آبنماها می تواند در گوشه ای از فضا ساخته شود و با صدای ریزش آب به محیط آرامش بدهد.

نوع دیگری از انواع آبنما خانگی که می توان برای لابی ها استفاده کرد، آبنما شیشه ای و یا حبابی است. این آبنماها فضای کمی را میگیرند و علاوه بر زیبایی می توان از آن برای جدا کردن قسمت های مختلف فضا استفاده کرد.

اگر قصد دارید فضای خود را به چند بخش تقسیم کنید می توانید به جای استفاده از دیوار و یا پارتیشن از این آبنماها استفاده کنید.

از دیگر انواع آبنما خانگی آبنما سنگی است. اگر قصد دارید در تراس خود و یا حیاط خلوت خانه خود تغییراتی ایجاد کنید و محیطی برای استراحت و آرامش و دوری از شلوغی شهر ایجاد کنید  بهترین راه استفاده از آبنما است. می توانید آبنما سنگی را در این قسمت قرار دهید و با استفاده از چند گلدان در اطرافش و نیمکتی برای نشستن به فضایی بسیار آرامش بخش دست پیدا کنید.

انواع آبنما خانگی مورد استفاده در فضای داخلی منزل

از انواع آبنما خانگی که می توان در محیط خانه استفاده کرد می توان به آبنمای سنگی حبابی و یا شیشه ای نام برد.

آبنماهای سنگی در سایز های کوچک و تزئینی ساخته شده اند تا بتوان در محیط خانه از آن استفاده کرد که در هر قسمتی از خانه که بخواهید به راحتی قرا می گیرد.

آبنماهای حبابی نیز دارای سایز های متفاوتی است که از سایز کوچک که برای استفاده در داخل منزل استفاده می شود تا سایز های بزرگ که مانند آبنمای شیشه ای کاربرد پارتیشن را دارند ساخته شده اند.

این آبنماها با فشار هوا در داخل محفظه آب و نور پردازی آن جلوه زیبا و دلنشین به محیط می دهند.

می توانیم از انواع آبنما خانگی استفاده کنیم تا به فضای خود جلوه ای زیبا بدهیم.