روف گاردن در تهران

روف گاردن در تهران و در کلان شهرها با توجه نرخ برج سازی و مجتمع سازی های اخیر یکی از موارد نازه و مدرن می باشد که در این گونه ساختمان ها دیده می شود . بام سبز یا روف گاردن به فضایی که شامل باغ ، باغچه ، آبنما و … گفته می شود که با ایده پردازی و فضا سازی از فضای پرت بام ساختمان بهره برداری می کند و روف گاردن را به فضایی جهت معاشرت و استفاده از فضای سبز آن می کند.

روف گاردن از سیستم مهندسی قوی برای پایین آوردن وزن مصالح استفاده می کند تا با ایجاد فضای سبزی مدرن ساختمان را در برابر اشعه مضر خورشید محافظت نماید و باعث از دست ندادن انرژی ساختمان نیز شود.

در تهران امروزی که فضای سبز و باغ های فدیمی جای خود را به برج های سر به فلک کشیده داده اند و از آن حیاط های با صفای قدمی با حوض و آبنمای زیبایش دیگر اثری نیست با استفاده از روف گاردن این امکان به وجود می آید تا کمی وقتمان را در فضای سبز سپری کنیم و از طبیعت لذت ببریم.

ایجاد روف گاردن کار سختی نیست از همین امروز و به مرور زمان می توان روف گاردن خانگی داشت ، با کمی صبر و حوصله و کمی خلاقیت پشت بام خود را به فضایی فرح بخش تبدیل کنید با گذاشتن چند عدد گلدان و درست کردن باغچه می توان فضایی شبیه روف گاردن درست کرد در ادامه می توان از آبنما و ساخته های مصنوعی برای تنوع دادن به روف گاردن استفاده کرد.

روف گاردن در تهران

استفاده از درخچه های میوه و بوته های صیفی جات را در میان گلدان ها و فضاهای مورد استفاده فراموش نکیند یادمان باشد می توان با چند نشاء گوجه فرنگی نیاز خانواده مان را در طول تابستان یا سایر فصول تامین کرد ، حتی می توانید با ایجاد گلخانه ای در پشت بام به کار نگهداری از گیاهان بپردازید.

اجرای روف گاردن

در اجرای روف گاردن هر شرکت و کارگزاری به عوامل مختلفی توجه می کند مهم خواست کارفرما و شماست که به چه طرحی با شرکت برسید عموما در اجرا به مواد مصرفی و کارهای انجام شده توجه می شود که از آبنما گرفته تا کف سازی ها و ایجاد فضای سبز در قیمت روف گاردن تاثیر گزار می باشد و شرکت طراحی روف گاردن باید به آن توجه نماید ، شما به عنوان کارفا می توانید در جریان جزئیات اجرای روف گاردن قرار گیرید